Previous
Next
Previous
Next

To jest plac zabaw za którego wybudowanie zostałem skazany

IMG_3156Na dzisiejszej konferencji prasowej burmistrz Dębicy Paweł Wolicki nazwał absurdalnym wyrok na który skazał go Sąd Rejonowy w Rzeszowie. W swojej wypowiedzi odniósł się do wszystkich zarzutów. Zaprezentował też zdjęcie miejsca gdzie miał powstać plac zabaw, za który został skazany. Jest to puste miejsce z huśtawką, drabinka i piaskownicą pamiętającą czasy PRL-u.
Spośród wszystkich zarzutów, które postawiono Wolickiemu i za nie go skazano właśnie plac zabaw budzi największe zdziwienie. Sąd uznał zarzut za słuszny i wymierzył Wolickiemu karę. Ale ten plac nie powstał.
Były takie projekty, aby tam zbudować plac zabaw, ale gdy okazało się że nie mamy prawa do tego terenu odstąpiliśmy od tego zamiaru. Wykonawca, który miał zbudować cztery place zabaw zbudował trzy i za te trzy otrzymał wynagrodzenie – mówił podczas konferencji prasowej Paweł Wolicki i przekazał dziennikarzom kopie dokumentów poświadczających ten stan rzeczy. Dziś jest tam puste pole ze starą huśtawką, piaskownicą i drabinkami. Nie wybudowano tam żadnego placu, a ja zostałem skazany za rzecz która w ogóle nie miała miejsca.
S0014002
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.