Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Rak. To się leczy!” – w Gemini Park Tarnów

2014.05.23 - __Rak. To siÄ™ leczy!__ - w Gemini Park TarnĂłwW najbliższy weekend 24 – 25 maja w Gemini Park Tarnów będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz porad specjalistów z zakresu: onkologii, dermatologii i zdrowego odżywiania, a także wziąć udział w zabawach edukacyjnych dla rodzin. Wydarzenie jest elementem ogólnopolskiej kampanii społecznej zachęcającej do badań.

Akcja w Gemini Park Tarnów odbędzie się w godzinach 13:00 – 19:00. Podczas niej uczestnicy dowiedzą się, że leczenie raka może być skuteczne, o ile choroba zostanie wcześnie wykryta.

W trakcie „weekendu onkologicznego” lekarze będą odpowiadać na każde pytanie, a w razie konieczności skierują na specjalistyczne badania.

Dodatkową atrakcją będzie ring bokserski, na którym będzie można znokautować symbolicznego raka – zgodnie z hasłem „Walcz aktywnie z rakiem”. Chętni będą mogli także wziąć udział w zabawach i konkursach edukacyjnych dla rodzin oraz bezpłatnie otrzymać poradnik akcji „Wiedzieć znaczy działać”.

Gemini Park Tarnów chętnie angażuje się w działania o charakterze społecznym, edukacyjnym, kulturalnym i sportowym. To kolejna tego typu akcja, którą wspiera tarnowskie Centrum Handlowe. Kampania „Rak! To się leczy!” ma na celu edukację społeczeństwa w kwestii profilaktyki antynowotworowej oraz budowanie świadomości wagi własnego zdrowia. W pozytywny, bezpośredni i inspirujący do działania sposób obala stereotyp, że nowotwór to nie wyrok i że nie jesteśmy bezbronni wobec tego problemu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.