Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rokosz do Bielawy: Może pan sobie zrobi zdjęcia z gejszami?

chiny 3Stanisław Rokosz podczas dzisiejszej imprezy u dębickich strażaków zaproponował staroście Władysławowi Bielawie wspólną fotografię z uroczymi gejszami. Bielawa odparł jednak: Co by żona powiedziała?
Nie da się ukryć, że uroda pięknych Chinek zrobiła piorunujące wrażenie na staroście. Zresztą jego mina na tej fotografii – mówi sama za siebie. Takiego zachwytu nie da się wyreżyserować . Jest autentyczny i prawdziwy.
Ciekawe co na to małżonka?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.