Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Spotkania z ornitologiem

ornitologRuszyła kolejna akcja Klubu Miłośników Zwierząt Azorkowo pt.. „Spotkania z ornitologiem” Panem Mirosławem Więckiem z Towarzystwa Miłośników Przyrody.
Pierwsze spotkanie odbyło się z ZS w Nagawczynie i kontynuowane będzie w pozostałych szkołach Gminy Dębica. Akcja ma celu uwrażliwić młodzież na problematykę związaną z ptasim środowiskiem, zachęcić do niesienia pomocy i dbania o nie. Uczestnicy spotkania usłyszeli wiele ciekawych i interesujących rzeczy na temat naszych małych przyjaciół. Zapoznali się również z zakresem pracy ornitologa.Poruszonych zostało wiele istotnych problemów związanych z ekologią i ochroną środowiska.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.