Previous
Next
Previous
Next

W Wiśle odnaleziono ciało mężczyzny. Czy jest to człowiek porwany przez potok w Dębicy?

IMG_3377
Wezbrana Wisłoka mogła ponieść ciało mężczyzny aż do Wisły.

Policjanci ustalają tożsamość i wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z  Wisły w Tarnobrzegu. Ciało zauważył wędkarz. O zdarzeniu zaalarmował policjantów. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 19 w rejonie  ul. Wiślnej w Tarnobrzegu. Będący na rybach wędkarz zauważył płynące  z nurtem rzeki  ciało człowieka, o zdarzeniu poinformował policjantów. Okazało się, że wyłowiony mężczyzna nie żyje .  Na miejscu pracowali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej pod kierunkiem prokuratora.
Istnieje prawdopodobieństwo, że jest to mężczyzna porwany przez wezbrany potok na ulicy Konarskiego. Silny nurt wody mógł ponieść mężczyznę do Wisłoki, przez która wówczas przechodziła fala powodziowa.  Rzeka mogła nieść ciało aż do Wisły. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny i okoliczności jego śmierci.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.