Previous
Next
Previous
Next

Polska Biega „Bieg Wiosny 2014” w Pustkowie Osiedlu

b24 maja br. na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie – Osiedlu odbyła się X edycja Ogólnopolskiej Akcji Polska Biega – Bieg Wiosny 2014 oraz turniej piłki nożnej dzieci i młodzieży z okazji 60-lecia Klubu Sportowego Chemik.  Organizatorem dziesiątej edycji był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica a współorganizatorami: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica, Klub Sportowy CHEMIK, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi z Pustkowa – Osiedla. W „Biegu Wiosny 2014” udział wzięło 218 osób. W biegu uczestniczyły osoby indywidualne, rodziny oraz uczniowie i nauczyciele ze szkół z terenu gminy Dębica. Najliczniejszymi grupami zorganizowanymi byli uczniowie z Zespołów Szkół z: Stobiernej, Zawady, Pustkowa, Podgrodzia, Paszczyny, Brzeźnicy, oraz Pustkowa – Osiedla. Trasa biegu wyznaczona została przez tereny leśne Pustkowa – Osiedla.
Wszyscy uczestnicy, którzy dotarli do mety otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz słodycze. Na mecie dla wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji: dmuchańce dla najmłodszych, pokazy strażackie w wykonaniu jednostek OSP Paszczyna i OSP Pustków, nauka udzielania pierwszej pomocy oraz występ muzyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi z Pustkowa – Osiedla.
Dla najmłodszego uczestnika biegu, najliczniejszej rodziny i najbardziej wysportowanego biegacza organizatorzy oraz sponsorzy ufundowali nagrody w postaci sprzętu sportowego.
Najmłodszy uczestnik biegu – Piotruś Rogowski 2 lata
Najliczniejsza rodzina uczestnicząca w biegu – Rodzina Państwa Kiljanów z Pustkowa – Osiedla 4 osoby
Najbardziej wysportowany biegacz – Wolicki Waldemar.
Tegoroczna edycja Ogólnopolskie Akcji „POLSKA BIEGA 2014” nie odbyła by się bez wsparcia: Mateusza Smoły z Firmy TRANSKOP, Mariusza Szymaszka z Firmy MEGA, Straży Gminnej, OSP Paszczyna i OSP Pustków, Komisariatu Policji w Brzeźnicy.
Koordynator akcji na terenie Gminy Dębica był Krzysztof Lipczyński

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.