Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wolicki był dziś na uroczystościach z okazji święta 3 Maja

IMG_2741Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył dziś w uroczystościach z okazji święta 3 Maja. Razem z przewodniczącym Rady Miasta Stanisławem Leskim oraz swoim zastępcą Mariuszem Trojanem złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Matki Boskiej na Placu Gryfitów.
Nie zamierzam się ukrywać, nie zrobiłem nic złego – mówił w rozmowie z naszą redakcją Wolicki. W przyszłym tygodniu, we wtorek 6 maja zwołuje specjalną konferencję prasową poświeconą wydanemu na mnie wyrokowi przez Sąd w Rzeszowie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.