Wolicki unieważnił drugi przetarg na remont DK Mors

IMGP0548
Sala w DK Mors jest miejscem gdzie odbywa się wiele uroczystości. Fotele na których zasiada publiczność nie były wymienianie od początku oddania do użytku obiektu.

Burmistrz Dębicy unieważnił drugi przetarg na remont Domu Kultury Mors. Powód – zbyt wysokie ceny ofert. Najniższa opiewała na blisko 12 mln zł.
To już drugi unieważniony przetarg na remont DK Mors. Kilka tygodni temu Wolicki unieważnił pierwszy przetarg z tego samego powodu. Zbyt wysokie ceny jakie zawierały oferty złożone przez firmy startujące w przetargu. Podobna sytuacja miała miejsce również obecnie.
Środki, które w budżecie były przewidziane na ten cel zostaną przesunięte na inwestycje drogowe – mówił po dzisiejszej sesji Rady Miasta Paweł Wolicki. Z tej sumy dwa miliony złotych zostaną przeznaczona na najpilniejsze prace w Morsach – remont dachu oraz wymianę foteli na sali widowiskowej.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.