Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szkolili członków komisji wyborczych w ramach kampanii „Uczciwe wybory”

222222222222222222Wczoraj w „Rzemieślniku” odbyło się szkolenie członków Komisji Wyborczych, którzy będą reprezentować PiS w niedzielnych wyborach.  Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. Zwracano uwagę na nieprawidłowości, które mogą wystąpić podczas wyborów.
Szkolenie prowadził poseł  Jan Warzecha, Stanisław Leski i Kinga Lada- Krawczyk.  Członków komisji wyborczych uczulano na ewentualne nieprawidłowości jakie mogą mieć miejsce podczas wyborów.
Trzeba szczególną uwagę zwracać na sam proces liczenia głosów – mówiła Kinga Lada – Krawczyk. To właśnie wtedy jest możliwość fałszowania wyborów np, dopisywania dodatkowych krzyżyków na karcie do głosowania, które powodują, że głos staje się nieważny.
Każdy z członków komisji wyborczych otrzymał broszurę „Uczciwe wybory. Niezbędnik Wyborczy” w której zawarte są najważniejsze informacje na co zwrócić uwagę.  Są w niej podane przykłady w jakich sytuacjach może dojść do nieprawidłowych zachowań rzutujących na wynik wyborów.
Okazji może być wiele – dodaje Kinga Lada – Krawczyk. Zachęcamy członków z ramienia PiS aby robili fotografie gotowych protokołów wyborczych i przekazywali je do naszego biura. Potem będziemy sumować te wyniki i porównywać z tym co ogłosi Państwowa Komisja Wyborcza. Mamy nadzieję że dane te będą identyczne.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.