Previous
Next
Previous
Next

Bieszczad, Trojan, Samborska – to kandydaci na burmistrza Dębicy ze Wspólnoty Ziemi Dębickiej

bieszczad
Stefan Bieszczad jest jednym z kandydatów na kandydata na burmistrza z ramienia Wspólnoty Ziemi Dębickiej

Stefan Bieszczad, Mariusz Trojan i Lucyna Samborska to kandydaci Wspólnoty Ziemi Dębickiej na burmistrza Dębicy. Takie ustalenia zapadły w ostatnim czasie w gronie zarządu Stowarzyszenia.
WZD przygotowuje się do jesiennych wyborów samorządowych a jednym z jego elementów jest wyłonienie kandydata na burmistrza Dębicy.  Bieszczad już kilka miesięcy temu zapowiedział, że będzie kandydował, ale zostawił sobie furtkę nie podejmując ostatecznej decyzji. Kilkanaście dni temu zarząd stowarzyszenia podjął decyzję, że ewentualnych kandydatów na burmistrza Dębicy będzie troje. Oprócz Bieszczada, będzie brana pod uwagę Lucyna Samborska  –  radna Rady Powiatu Dębickiego oraz obecny wiceburmistrz Mariusz Trojan. Kto ostatecznie zostanie kandydatem na burmistrza Wspólnoty czas pokaże.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.