Mundialito 2014 zakończone

S0941127XII edycja Turnieju Piłki Nożnej „MUNDIALITO – 2014” pod patronatem burmistrza miasta Dębicy o puchar przechodni Polskiego Związku Piłki Nożnej okazała się zwycięska dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy, której reprezentanci pokonali w meczu finałowym zespół Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy 2:0. Bramki strzelili Mieszko Miś i Kacper Susz.
Drużyna SP 2 trenowana przez Bogdana Saletnika wystąpiła w składzie: Kacper Susz, Mieszko Miś, Miłosz Grabowski, Arkadiusz Wardzała, Radosław Homik, Patryk Sysło, Filip Jemioło, Emil Kozicki, Dominik Kasprzyk, Szymon Laskowski, Filip Królikowski, Patryk Bielawa.
„Jest to pierwsze zwycięstwo organizatora turnieju w 12 – letniej historii tych zawodów. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa” – powiedziała Dorota Piękoś, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy.
Nagrody indywidualne otrzymali:
1. Najlepszy bramkarz – Miłosz Grabowski – SP2.
2. Najlepszy strzelec – Kacper Susz – SP2.
3. Najmłodszy zawodnik – Kacper Dobik – SP Mokre.
4. Najwszechstronniejszy zawodnik – Bartłomiej Pulak – SP3.
Po raz kolejny nagrodę dla zespołu, który w fazie grupowej zdobył najwięcej bramek ufundował sędzia Paweł Ochab. W tym roku była to drużyna SP 3 w Dębicy.
Kolejność zespołów wg. zajętych miejsc:
1. SP2 Dębica
2. SP3 Dębica
3. SP5 Dębica
4. SP11 Dębica
5. SP Pustków
6. SP9 Dębica
7. SP Gumniska
8. SP Nagawczyna
9. SP Lubcza
10. SP Pustynia
11. SP Jodłowa
12. SP Głobikowa
13. SP Nowa Dęba
14. SP Wola Lubecka
15. SP Mokre
16. SP Pustków-Osiedle
17. SP Żyraków
18. SP 12 Dębica
19. SP Dobrków
20. SP Brzeźnica.
Organizatorami turnieju byli: UKS „Dwójka” – działający przy SP2 w Dębicy, MOSIR Dębica, Urząd Miasta Dębicy, Gmina Żyraków.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.