Burmistrz Paweł Wolicki otrzymał absolutorium

1Podczas sesji która odbyła się 18 czerwca Rada Miejska udzieliła burmistrzowi Pawłowi Wolickiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2013 rok. 
Komisja Rewizyjna na swoim posiedzeniu podjęła uchwałę wnioskując za udzieleniem  absolutorium dla burmistrza za rok 2013. Pozytywną opinię dla wykonania budżetu w 2013 roku wydała Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie. Uchwałą z 20 maja 2014 r. zaopiniowała ona pozytywnie wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Dębicy o udzielenie absolutorium burmistrzowi miasta Dębicy z tytułu wykonania budżetu miasta Dębicy.
Dochody w roku 2013 wyniosły 128, 5 mln złotych, natomiast wydatki  były o 6,5 miliona niższe. Za udzieleniem absolutorium głosowało 15 radnych, 2 było przeciwnych, a 2 wstrzymało się od głosu. Burmistrz  Paweł Wolicki dziękując  za udzielenie absolutorium podkreślał, że miniony rok budżetowy był jednym z najlepszych od wielu lat. Zadłużenie miasta na koniec 2013 roku wynosiło 43 mln i było niższe od poprzedniego roku o 8%.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.