Previous
Next
Previous
Next

„Nasze Dzieci. Nasza Przyszłość” – piknik na stadionie Wisłoki

piknik3Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu „Czas na aktywność w mieście Dębica” zorganizował piknik integracyjny. Odbył się on z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w sportowej stodole KS Wisłoka Dębica.

W imprezie wzięło udział około 100 osób. Były to dzieci ze świetlic środowiskowych prowadzonych przez MOPS oraz uczestnicy (rodzice z dziećmi) realizowanego w MOPS Programu Aktywności Lokalnej pn. „Nasze Dzieci. Nasza Przyszłość”.

Celem imprezy była integracja środowiskowa i pokoleniowa społeczności lokalnej oraz promocja aktywnego spędzania wolnego czasu.

Korzystając z wyjątkowo dobrej pogody wszyscy bawili się doskonale przez prawie 4 godziny. Sprzyjały zabawie takie atrakcje jak: dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, malowanie twarzy, zabawy z animatorami i poczęstunek w formie grilla oraz popcornu.

Środki finansowe na organizację pikniku pochodziły z Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.