Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany dom dla Mańka

piesReaguje już na swoje imię, więc przyszły właściciel powinien wziąć to pod uwagę. Maniek jest rozkoszny, wystarczy go zawołać, od razu cieszy się, podskakuje i merda ogonkiem. Roznosi go energia – próba ustawienia go do zdjęcia jest niezłym wyczynem. Maniek jest młodziutki, z czasem pewnie nieco się uspokoi. Na smyczy trochę ciągnie, ale gdyby częściej był wyprowadzany w ten sposób z pewnością byłoby coraz lepiej. Azylowy boks dzieli z starszym Melkorem, często razem z nim też spaceruje – oba psy wyprowadza jedna osoba i po pierwszej euforii jest bardzo dobrze:) Niestety nasz Maniuś ma już za sobą nieudaną adopcję. Powodem zwrotu była alergia dziecka, dlatego uczulamy, aby zanim ktoś go zaadoptuje dobrze przemyślał sprawę i miał pewność, że sierść go nie uczula.
Niedawno Maniek odwiedził psi salon „Cztery łapy”, gdzie stracił sporą część sierści. Pobyt z Mańkiem w salonie pozwolił nam zaobserwować psiaka w warunkach niecodziennych i również stresujących. Na początku Maniuś chętnie wszedł do salonu, ale już za chwilkę obudziły się w nim wątpliwości i podejrzenia – chciał się wycofać. Dzięki spokojnemu podejściu właścicielki salonu, Maniek przeszedł przez wszystkie „etapy” wzorowo. Przy okazji zauważyliśmy, że Maniek to idealny pies do podróży samochodem – siedzi ładnie w jednym miejscu, cichutko, jakby go nie było. W ogóle się nie denerwuje. Ponadto Maniek towarzyszłył nam podczas imprezy „Moje cztery łapki” w Rynku, podczas której okazało się, że lubi dzieci:) Będzie więc idealnym psem dla rodziny:)
Czeka na dom w dębickim azylu – baza ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86. Nie zostanie oddany na łańcuch ani na stałe do kojca!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.