I GMINNY FINAŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W ZJAZDACH NA MONSTERROLLERACH

DSC0259018 czerwca br. na stoku narciarskim w Stobiernej odbył się Finał I Gminnych Mistrzostw w Zjazdach na MONSTERROLLERACH szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 14 zawodników (jedna dziewczyna i jeden chłopiec ) z 7 najlepszych szkół z terenu gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy chłopcy i dziewczęta. Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci sprzętu sportowego natomiast zdobywcy wszystkie szkoły otrzymały puchary za udział w mistrzostwach. Był to finał trzech etapów zawodów zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Klasyfikacja końcowa szkół:
I miejsce – ZS Pustków-Osiedle
II miejsce – ZS Brzeźnica
III miejsce – ZS Nagawczyna
IV miejsce – ZS Paszczyna
V miejsce – ZS Podgrodzie
VI miejsce – ZS Pustków
VII miejsce -ZS Stasiówka

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.