Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk. Podtrzymuje zamiar kandydowania na burmistrza Dębicy

krawczykKrzysztof Krawczyk kilka miesięcy temu ogłosił zamiar kandydowania na burmistrza Dębicy. – Podtrzymuje ten zamiar – mówi Krawczyk. Jesienią chce wystartować w wyborach.
Krawczyk obecnie pracuje w Tarnowie w jednej z firm budowlanych, ale nie zamierza wycofywać się  z życia politycznego. Jak mówi, chce spróbować powalczyć o fotel burmistrza. Na pytanie z jakiego ugrupowania chce wystartować odpowiada: – Raczej będzie własny komitet. Mam spore doświadczenie jak przeprowadza się takie przedsięwzięcia  i z nich będę chciał skorzystać – deklaruje Krawczyk, który jest jednocześnie jednym z członków Stowarzyszenia Alternatywa. Otrzymałem też propozycję kandydowania z jednej z partii politycznych, zawsze mogę wystartować z Alternatywy, ale to najgorsze rozwiązanie i nie chciałbym z niego korzystać.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.