Jan Warzecha. Wciąż nie mamy kandydata na burmistrza. Ja nie zamierzam kandydować.

IMG_1824Poseł Jan Warzecha przyznaje, że PiS wciąż nie ma kandydata na burmistrza Dębicy. Zaprzecza też, aby on sam miał kandydować na to stanowisko. Swoją rolę widzę jako poseł – mówi Warzecha.
Ostatnie wybory do Europarlamentu  pokazały, że PiS mam ogromne poparcie w powiecie dębickim i samej Dębicy również. Ale trudno nie dostrzec pewnej nieporadności PiS-u przy wybieraniu kandydatów na chociażby stanowisko burmistrza Dębicy.
Wciąż nie mamy kandydata na to stanowisko – przyznaje poseł Jan Warzecha. Trwają rozmowy z różnymi partnerami politycznymi, bo zakładamy, że rządzić i tak nam przyjdzie w koalicji więc dobrze by było aby również kandydat był z przyszłej koalicji.
Warzecha nie mówi tego wprost, ale chodzi mu o obecnego koalicjanta PiS czyli Wspólnotę Ziemi Dębickiej. Tu wymienia się trzy nazwiska  jako ewentualnych kandydatów na burmistrza Stefan Bieszczad, Lucyna Samoborska i Mariusz Trojan.
Rozmowy trwają, zaprzeczam pogłoskom o moim ewentualnym kandydowaniu – mówi Jan Warzecha. Myślę, że po wakacjach będzie czas aby ogłosić nazwisko kandydata na burmistrza Dębicy z ramienia PiS.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.