Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sylwia Murdza – Chrobak powaliła na deski Adama Szelę!

IMG_4751Adam Szela to doświadczony zawodnik trener Karate Kyokushin posiadacz 1 dana w tej dyscyplinie. Ale na nic umiejętności i krzepa. 80- letnia Sylwia Murdza Chrobak powaliła go na deski jednym chwytem. – O Jezu – zakrzyknęła pani Sylwia widząc jak Adam ląduje na plecach.
Pani Sylwia Murdza Chrobak to dębicka amazonka, kilka miesięcy skończyła 80 lat. Razem z grupą innych amazonek rozpoczęła trening sztuki samoobrony Grom Combat opracowanej przez żołnierza Gromu –  majora Jacka Kowalika. Ich instruktorem był Adam Szela, który również poznał tajniki tej sztuki walki i przekazuje je kursantkom. Również amazonkom.
Pani Sylwii bardzo spodobały się te zajęcia i w ostatni piątek zademonstrowała co umie. Partnerem do jej ćwiczeń był sam Adam Szela. Pan Sylwia fachowo zastosowała chwyt poznany na zajęciach i Adam ani się  obejrzał i już leżał na placach. – O Jezu – zakrzyknęła widząc jak rosły facet pada na matę.
Pod wrażeniem umiejętności nie tylko pani Sylwii ale i wszystkich amazonek był major Jacek Kowalik.
Gratuluję wam, że miałyście odwagę i siłę aby uczestniczyć w tym kursie – mówił do Amazonek  żołnierz Gromu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.