Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Już pływam” – finał gminnych mistrzostw w pływaniu

1W dniu 28 maja br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu odbył się wielki finał Gminnych Mistrzostw w pływaniu „JUŻ PŁYWAM” klas I – III, których organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 42 zawodników z 7 najlepszych szkół z terenu gminy, które w trzech etapach zdobyli największą liczbę punktów . Zawody podzielone były na dwie grupy chłopcy i dziewczęta. Na zakończenie wszystkie zawodniczki od Pauliny Ożóg reprezentantki polski, mistrzyni polski 14 latków oraz rekordzistki polski na dystansie 50 m stylem klasycznym, Dyrektora GOSiR Marka Kamińskiego, Z-cy Dyrektora GOSiR Krzysztofa Lipczyńskiego otrzymały maskotki rybki nemo natomiast zawodnicy okulary pływackie. Najlepsze szkoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy.
Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce: ZS Podgrodzie z łączną liczbą 40 punktów
II miejsce: ZS Nagawczyna z łączną liczbą 25 punktów
III miejsce: ZS Pustków z łączną liczbą 24 punktów
IV miejsce: ZS Pustynia z łączną liczbą 24 punktów
V miejsce: ZS Pustków-Osiedle z łączną liczbą 22 punktów
VI miejsce: ZS Zawada z łączną liczbą 20 punktów
VIII miejsce: ZS Latoszyn z łączną liczbą 19 punktów

 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.