Previous
Next
Previous
Next

To „kryminalni” z Rzeszowa przeprowadzili akcję na trasie Róża-Zasów.

PolicjaTo policjanci z Wydziału Kryminalnego przeprowadzili akcję o której pisaliśmy  kilkanaście minut temu. Wydarzenie miało miejsce około godziny temu na trasie Róża- Zasów.
Nie możemy powiedzieć nic więcej, ponieważ akcja trwa i jest rozwojowa – powiedziano nam w Zespole Prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Potwierdzamy tylko, że jest to akcja przeprowadzona przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego naszej Komendy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.