Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Piknik w Podgrodziu

p-8Pod takim hasłem 8 czerwca 2014r na stadionie LKS „Bodzos” odbyła się impreza dla wszystkich mieszkańców Podgrodzia, mająca na celu integrację społeczności lokalnej, degustację lokalnych produktów, prezentacje dzieci ze szkoły i przedszkola, występy artystyczne amatorskich zespołów tanecznych i wokalnych oraz zwyczajnie dobra zabawa dla małych i dużych. Była także kawiarenka prowadzona przez rodziców oraz loteria fantowa, której główną nagrodą był bon na rower sponsorowany przez Firmę Arkus. Podczas Pikniku zaprezentowały się między innymi zespoły działające w Domu Kultury – Zespół Śpiewaczy „Podgrodzianie” wraz z kapelą pod kierownictwem pana Ryszarda Mirowskiego, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Podgrodzianie”, Dziewczęcy Zespół Taneczny „Top Dance”, oraz swoją premierę w tym dniu miał Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca „Podgrodzianie”. Młodzież swoim występem zachwyciła zaproszonych gości i publiczność, a także czeka na nich miła niespodzianka ufundowana przez wójta gminy Dębica pana Stanisława Rokosza. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone gromkimi brawami. Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz, zastępcy: pan Jacek Drobot i pan Zdzisław Siwula, sekretarz Agnieszka Żurek, przewodniczący Rady Gminy Piotr Żybura, poseł Jan Warzecha, dyrektor CKiB Marcin Ciszek, sołtys Iwona Mazurkiewicz, Andrzej Knot, oraz wielu wspaniałych gości. Była to impreza pełna rodzinnego ciepła i atrakcji dla najmłodszych oraz towarzyszących im rodziców. Przez niemal cały dzień dogrzewało mocne słońce, jednak nie wystraszyło to mieszkańców i gości, aby odwiedzili tą miejscowość i wspólnie spędzili ten niedzielny czas.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.