Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu odbędą się w Dębicy

DSC00773W dniach od 4-6 lipca na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy odbędą się organizowane przez Zarząd Podkarpackiego Związku Pływackiego Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych . 
W Mistrzostwach weźmie udział około 550 zawodników z 120 klubów pływackich z całej Polski, w tym zawodnicy z Województwa Podkarpackiego. Ceremonia rozpoczęcia zawodów zaplanowana została 4 lipca na godz. 16.45.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.