Previous
Next
Previous
Next

Pamiętajmy o wodzie i cieniu dla zwierząt w upały!

suniaZ racji zbliżających się upałów Inspektorat ds. Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Dębicy przypomina wszystkim właścicielom zwierząt domowych i gospodarskich o zapewnieniu im dostępu do świeżej wody i stale zacienionego miejsca. Właścicielom utrzymującym swoje psy na uwięzi zwracamy również uwagę, że uwięź (najczęściej łańcuch) nie może być krótsza niż 3 metry, a zwierzę zgodnie z prawem nie może być utrzymywane w ten sposób dłużej niż 12 godz. w ciągu doby. Psy przy gospodarstwie pracują dla człowieka, np. informują o obcych na podwórku, chociażby dlatego należy im się to niezbędne minimum opieki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.