Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W Strzegocicach będą rywalizować wędkarze

wedkarzeW zawodach spławikowych zaplanowanych na najbliższą niedzielę, 8 czerwca o g. 14.00 nad zalewem w Strzegocicach rywalizować będą wędkarze. W zawodach uczestniczyć mogą wędkarze do 16 roku życia.Miejsce rywalizacji znajduje się 250 metrów powyżej zapory wodnej od strony Pilzna. Jak podkreślają organizatorzy – Koło Wędkarskie “ŁOSOŚ”, Urząd Miejski a także Dom Kultury w Pilźnie – na uczestników czekają atrakcyjne nagrody i coś na ząb przy ognisku.
źródło: UM Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.