Previous
Next
Previous
Next

Policja poszukuje sprawcy przestępstwa

111111111111111Komenda Powiatowa Policji w Dębicy w związku z prowadzonym, śledztwem dotyczącym przestępstwa na tle seksualnym wobec mieszkanki powiatu dębickiego, poszukuje osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat potencjalnego sprawcy. 
Mężczyzna w przedziale wieku od 25-35 lat, wzrost około 160-170 cm, sylwetka szczupła mocno zbudowana, włosy krótkie blond.
Mężczyzna ten mógł być widziany w nocy z soboty na niedzielę czyli z 14/15 czerwca 2014r. w rejonie ulic Kwiatkowskiego, al.Jana Pawła II, Fabrycznej, Głowackiego, ogródków działkowych w rejonie rzeki Wisłoka. Poruszał się ubrany w ciemny bezrękawnik długości 3/4 zapinany na zamek, spodnie czarne, buty sportowe marki „Adidas” czarne z czerwonymi sznurówkami, oraz torbę- worek koloru czarnego, przewieszoną przez ramię.
Natomiast w niedzielę 15 czerwca mężczyzna ten mógł poruszać się w tym samym rejonie oraz w okolicach szlaku kolejowego relacji Dębica-Tarnów. W tym dniu poruszał się bez butów ubrany w niebieską koszulę, ciemne spodnie, nie miał  torby,  mógł posiadać widoczne obrażenia twarzy. Wszelkie osoby posiadające informacje dotyczące opisanego mężczyzny proszone są o kontakt  z Komendą Powiatową Policji w Dębicy nr telefonu (14) 67 06 310.
Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.