Previous
Next
Previous
Next

Kompleks Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu już otwarty

DSC03141W sobotę 28 czerwca br. wraz z rozpoczęciem wakacji, nastąpiło uroczyste otwarcie Kompleksu Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. Otwarcia basenu dokonał Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz wciągając białą flagę na maszt – symbol zezwalający na bezpieczną kąpiel. Jako pierwszy basen wypróbował Z-ca Dyrektora GOSiR Krzysztof Lipczyński, wrzucony do wody przez Wójta i jego Zastępców, dając jednocześnie sygnał pozwalający na wejście do wody. Zawody na basenie rozpoczęły się od wyścigu na pontonach, gdzie rywalizowali ze sobą Z-ca Dyrektora GOSiR Krzysztof Lipczyński oraz Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura. Kolejnymi atrakcjami które przygotowali organizatorzy były: przemierzanie niecki basenu suchą stopą w kuli nawodnej, dmuchańce dla najmłodszych, animacje dla dzieci, loteria fantowa z mnóstwem nagród oraz szereg innych atrakcji przy odświętnie udekorowanym basenie. Rozgrzewkę w formie aqua aerobiku przeprowadziła znana klientom Kompleksu Basenów Nemo – Anna Jasek. W rytmie muzyki serwowanej przez DJ-a instruktorka wprowadziła dzieci w atmosferę panującą na Hawajach. Z racji , ze organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji nie zabrakło także możliwości sprawdzenia się w sportowej rywalizacji. Punktem kulminacyjnym stał się mecz na specjalnym dmuchanym boisku, imitującym popularną grę świetlicową „piłkarzyki”. W zawodach rywalizowali samorządowcy i sołtysi, który zmagania zakończyły się wynikiem 5 : 5 po rzutach karnych, również remisem 3:3.
Renowacja basenu odkrytego była zrealizowana w ramach programu: Rewitalizacja obszaru poprzemysłowego Pustkowa-Osiedla
W otwarciu sezonu udział wzięło kilkaset osób, a w ciągu dwóch dni ponad tysiąc.
Galeria zdjęć pod linkiem:http://gosir.gminadebica.pl/kompleks-basenow-odkrytych-nemo-uroczyscie-otwarty/

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.