Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Rokosz sam o sobie samym. Jestem dinozaurem!

rokoszKilka dni temu podczas spotkania Organizacji pozarządowych Stanisław Rokosz w szczerej wypowiedzi określił siebie jako dinozaura. – W różnych, folderach i artykułach mówi się, że w Głobikowej jest sześć dinozaurów – mówił do zebranych przedstawicieli organizacji pozarządowych  Rokosz. Otóż drodzy państwo muszę to sprostować, jest jeszcze jeden chodzący, dinozaur samorządowy w gminie Dębica mówiący te słowa do państwa. To ja nim jestem.
Zebrani śmiechem i oklaskami przyjęli słowa wójta. Nie do końca wiadomo, czy ów żyjący i mówiący dinozaur doczeka się swojego postumentu w Głobikowej. O sprawie będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.