Nowe władze Uczniowskiego Klubu Hokejowego

ukh5 czerwca 2014 r. w Hotelu Gold, odbyło się Zwyczajne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze  Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica. Po realizacji kolejnych punktów z przyjętego Porządku Obrad, nastąpiło głosowanie tajne w którym wyłoniono nowe władze Klubu. Prezesem UKH Dębica został Marcin Hadowski – dotychczasowy Członek Zarządu i Skarbnik.
Do Zarządu weszli: Dorota Gawle – Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu , Dariusz Giełbaga Wiceprezes Zarządu ds.  Sportowych, Jerzy Gorzynik – Sekretarz, Artur Kielar- Skarbnik, Krzysztof Wajsler- Członek Zarządu, Emanuel Żądło – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych. W skład Komisji Rewizyjnej: Bogdan Bieniek, Stanisław Gawron- Przewodniczący, Anna Baran- Zastępca Przewodniczącego, Rita Wójtowicz- Sekretarz, Dawid Maniak.  Dziękujemy dotychczasowemu Zarządowi za zaangażowanie, a w szczególności Stanisławowi Piskorowi, pełniącemu funkcję Prezesa przez dwie kadencje. Nowym Członkom Zarządu życzymy sukcesów i skutecznego działania na rzecz rozwoju Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.