Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gdy strzela Sylwia Murdza Chrobak drżą niebiosa …

IMG_4284Bez szans były bramkarka DAP Girls w konfrontacji z 80-letnią Sylwią Murdza Chrobak. Pani Sylwia pewnie umieściła piłkę w lewym „okienku” wywołując gromkie brawa widzów. Karniaki były elementem dzisiejszego meczu w ramach akcji ” Wielki mecz piłki nożnej. Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi”.
Pani Sylwia jest amazonką, kilka lat temu zachorowała na raka piersi. Kilka miesięcy temu skończyła 80- lat, ale energii i radości życia może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Pani Sylwia, oprócz tego, że kopie piłkę, trenuje również karate. Gra również w zespole ludowym, śpiewa i tańczy. Nie chce się wierzyć, patrząc na nią, że do setki zostało jej tylko 20 lat.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.