Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rokosz z Wolickim podpisali w Chinach umowy …

Rysunek1Burmistrz Paweł Wolicki oraz wójt Stanisław Rokosz podpisali w Chinach umowy o współpracy. Nie znamy jeszcze ich treści, ale udało nam się zdobyć zdjęcie z tej, było nie było, niezwykłej chwili. Zarówno Wolicki jak i Rokosz z Chin wrócili w dobrych humorach a ich relacje z chińskimi przyjaciółmi są co najmniej ciepłe, żeby nie powiedzieć serdeczne. Rokosz nawet stwierdził, że „nie wie czy przeżyłby po raz drugi taką wizytę w Chinach” a Wolicki na razie nie wypowiada się na ten temat. Jakie owoce przyniesie ta wizyta, czas pokaże.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.