Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy najlepsza w Województwie Podkarpackim

foto112 czerwca w Hotelu Rzeszów odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy zajęła I miejsce w województwie. Placówka może się pochwalić aż 12 laureatami i 10 finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
W roku szkolnym 2013/2014 tytuł laureata uzyskało 31 uczniów szkół podstawowych z miasta Dębicy (16 % wszystkich laureatów w województwie) i 29 uczniów miejskich gimnazjów (7 % laureatów wojewódzkich). Finalistami zostało 50 uczniów dębickich podstawówek i 35 gimnazjalistów.
Cztery szkoły podstawowe z Dębicy znalazły się w ósemce najlepszych szkół województwa:
SP 11 – I miejsce  ( 12 laureatów  + 10 finalistów)
SP 3 – IV miejsce ( 6 laureatów + 6 finalistów)
SP 2 – V miejsce ( 4 laureatów + 7 finalistów)
SP 9 – VIII miejsce ( 3 laureatów + 10 finalistów)
a trzy dębickie gimnazja w szesnastce najlepszych:
MG 2 – VI miejsce ( 9 laureatów + 7 finalistów)
MG 3 – XIII miejsce ( 7 laureatów + 11 finalistów)
MG 1 – XVI  miejsce ( 6 laureatów + 8 finalistów)
Ponadto 6 szkół podstawowych ( na 37 w województwie) i 1 gimnazjum (na 25) z Dębicy uzyskało Certyfikat ”Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. Certyfikat ten potwierdza stworzenie przez szkołę szczególnych warunków dla uczniów, aby mogli oni rozwijać swoje zdolności i osiągać sukcesy. Jest przyznawany wg następujących zasad:
Nadane Certyfikaty odebrali dyrektorzy wyróżnionych szkół – SP 11, SP 3, SP2, SP8, SP12, SP 10 oraz MG 2. Podczas uroczystości Małgorzata Chomycz – Śmigielska Wojewoda Podkarpacki i Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty podziękowali laureatom za ich osiągnięcia, a nauczycielom za twórczą i efektywną pracę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.