Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Spływ Kajakowy „Wisłoka 2014”

3333333333333333333333333333333Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, w imieniu organizatorów bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XIV Ogólnopolskim Spływie Kajakowym „WISŁOKA 2014”. Impreza odbędzie się w dniach 4-5 lipca 2014r. ( piątek – sobota ) na trasie: Kłodawa gm. Brzyska – Brzostek – Jodłowa – Pilzno – Dębica – Żyraków – Kozłów gm. Dębica.

Program imprezy:

4 lipca 2014 r. – I etap Kłodawa gm. Brzyska – Pilzno

10 00 Przyjmowanie i weryfikacja uczestników spływu – Kłodawa gm. Brzyska

12 00 Uroczyste otwarcie spływu

12 30 Start do etapu Brzyska – Kłodawa – Brzostek – Strzegocice / Pilzno

18 00 Meta zlokalizowana przed zaporą w Strzegocicach k/Pilzna – lewy brzeg

18 30 Piknik

– Powitanie kajakarzy

– Wspólny posiłek turystyczny

– Zespołowe gry sprawnościowe o Puchar Prezesa KKW 1929 Kraków

– Wspólna biesiada przy ognisku

– Nocleg na polu namiotowym w Strzegocicach k/Pilzna

5 lipca 2014 r. – I etap Pilzno – Kozłów

12 00 Otwarcie II etapu – start do etapu Pilzno – Kozłów gm. Dębica

16 00 Meta w Kozłowie za Dębicą – Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy „Jałowce” – prawy brzeg Wisłoki

16 30 Wspólny posiłek turystyczny

17 00 blok imprez towarzyszących

– pływanie na byle czym

– wyścigi kajakowe o puchar: Starosty Powiatu Dębickiego, Burmistrza Brzostku, Burmistrza Miasta Dębica, Wójta Gminy Dębica, Wójta Gminy Jodłowa, Burmistrza Pilzna, Wójta Gminy Żyraków, Wójta Gminy Brzyska.

19 00 Uroczyste zakończenie spływu – rozdanie nagród

19 30 Występ zespołu na zakończenie spływu

Spływ rzeką Wisłoką jest turystyczną promocją regionu i wyeksponowanie mało znanej, ale uroczej i dzikiej rzeki Wisłoka. Malownicze dorzecze, czyste powietrze, różnorodność rzeźby terenu, zachęcają do uczestnictwa w kajakowym szaleństwie. Spływ kajakowy to jedna z najciekawszych form aktywnej turystyki, to świetna odskocznia od codziennej rutyny, a wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem ogromnej satysfakcji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.