Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wakacyjne warsztaty dla uczniów

P4038907Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza na wakacyjne warsztaty adresowane do uczniów szkół podstawowych, które odbywać się będą w Domu Kultury „Śnieżka” w dniach 14-18 lipca oraz 21-25 lipca. W Galerii Sztuki zaplanowano zajęcia plastyczne w dniach 21-31 lipca.
 
W ramach zajęć w DK Śnieżka odbywać się będą zajęcia artystyczne, taneczne i ruchowe, gry i zabawy, seanse kinowe i wycieczki. Koszt – 120 zł od osoby, zapisy i więcej informacji: DK Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, tel. 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.
W Galerii Sztuki zaplanowano Wakacje ze sztuką – zajęcia plastyczne w terminie od 21 do 31 lipca. W poniedziałki i środy dla dzieci ze szkół podstawowych (kl. I – VI) od 10.00 – 12.00, we wtorki i czwartki dla młodzieży z gimnazjum i szkół średnich  od 10.00 – 12.00. Koszt za jedne zajęcia 5 zł. tj. za dwa tygodnie 20 zł. Zapisy osobiście w Galerii Sztuki MOK, ul. Akademicka 8 lub tel.14 670 23 51, e-mail: galerimok@op.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.