Wolicki. Na dziś nie wiem czy będę kandydował na burmistrza Dębicy

IMG_2964
Paweł Wolicki w lipcu 2006, wtedy jeszcze jako radny rady Miasta. Nikt wówczas nie przypuszczał, że jako pierwszemu w historii miasta uda się dwukrotnie wygrać wybory na burmistrza.

Burmistrz Paweł Wolicki powiedział dziś, że nie wie czy będzie kandydował na burmistrza Dębicy. Wciąż się nad tym zastanawiam i nie wiem co zrobić – mówił dziś Wolicki.
Wolicki jest oficjalnie burmistrzem z ramienia PiS, ale sam PiS niespecjalnie ułatwia mu decyzję. Po wyroku skazującym go za rozdawanie między inni wyprawek dla niemowlaków, PiS nabrał wody w usta i ze strony działaczy partii nie popłynęło ani jedno słowo wsparcia dla burmistrza. Dziś natomiast podczas rozdawania wyprawek dla pierwszoklasistów nie brakowało działaczy PiS razem ze Stanisławem Leskim na czele, którzy chętnie rozdawali dzieciakom wyprawki. Wyraźnie widać, że działacze PiS chętnie podpisują się pod spektakularnymi działaniami „swojego” burmistrza a milczą i nie kwapią się z pomocą gdy ten znajduje się w opałach.
Wolicki przebąkuje, że gdyby zdecydował się kandydować na burmistrza i nie dostanie poparcia PiS to zawsze może wystartować z własnego komitetu. Udało mu się wygrać w taki sposób już dwa razy w 2010 i 2006 roku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.