Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zabetonował skradzione pieniądze

betonDębiccy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Rzeszowa, który do niedawna był kierownikiem sklepu ze sprzętem RTV i AGD. Funkcjonariusze udowodnili mu, że odpowiada za zniknięcie z kasy sklepu ponad 130 tys. zł. Mężczyzna schował pieniądze w foliowe opakowania i zabetonował w formach na kostkę brukową.

 
Po decyzji właściciela sieci sklepów ze sprzętem RTV i AGD, placówka w Dębicy została pod koniec maja zamknięta. W sklepowym sejfie zdeponowano ponad 132 tys. złotych pochodzące ze sprzedaży oferowanego asortymentu. Kiedy na początku czerwca kierownik regionalny zaczął rozliczać placówkę, okazało się, że w sejfie nie ma złożonych tam wcześniej pieniędzy. O sprawie została powiadomiona Policja. Podczas prowadzonych czynności konieczne było przesłuchanie wszystkich osób, które miały dostęp do pieniędzy. Funkcjonariusze szybko ustalili prawdopodobnego sprawcę. Podczas przeszukania domu, w którym mieszkał, ujawnili 14 plastikowych form do wykonywania kostki brukowej, w których były zabetonowane paczki banknotów. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, a 35-letni mieszkaniec Rzeszowa oprócz utraty pracy, poniesie odpowiedzialność karną za kradzież. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy. Za kradzież mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.