Previous
Next
Previous
Next

Miasteczko Modlitewne zaprasza

bababaMłodzi z całej Polski są zaproszeni do Zabawy, gdzie od 28 lipca do 3 sierpnia przy Sanktuarium Bł. Karoliny powstanie Miasteczko Modlitewne. Uczestnicy nocować będą w namiotach, rozłożonych przy sanktuarium. Będą wspólnie się modlić i bawić.
„Miasteczko Modlitewne to siedmiodniowa szkoła modlitwy – m.in. dziękczynienia, prośby, uwielbienia, przebłagania, modlitwy wstawienniczej. Chcemy także, aby młodzi poznali życie i przesłanie bł. Karoliny, dziewicy i męczennicy” – mówi Patrycja Wigurska-Bąk, koordynator Miasteczka Modlitewnego.Hasłem spotkania, które przypada w setną rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Karoliny są słowa ks. Jana Twardowskiego „ Miłość na śmierć nie umiera”. Miasteczko Modlitewne to także dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów. W programie znajdą się m.in: codzienna Eucharystia, konferencje, adoracje Najświętszego Sakramentu, a także pielgrzymka do Radłowa i nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, pogodne wieczorki, Msza św. o wschodzie słońca, całonocna adoracja z nabożeństwem o uzdrowienie, nocna Droga Krzyżowa z pochodniami szlakiem męczeństwa bł. Karoliny i koncert zespołu „Bethesda”. 2 sierpnia w rocznicę urodzin bł. Karoliny odbędzie się spotkanie mieszkańców Miasteczka Modlitewnego oraz uczestników rekolekcji Ruchu Czystych Serc z Gródka n. Dunajcem, którzy przy sarkofagu bł. Karoliny złożą lub odnowią swoje przyrzeczenie życia w czystości. W ubiegłym roku w Miasteczku Modlitewnym uczestniczyła prawie setka młodych ludzi z diecezji tarnowskiej, sandomierskiej, rzeszowskiej i archidiecezji przemyskiej. Miasteczko Modlitewne to ogólnopolska inicjatywa KSM-u, która po raz pierwszy odbyła się w 2010 roku. Szczegółowe informacje o zbliżającym się wydarzeniu znajdują się na stronie www.miasteczkomodlitewne.pl Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lipca. Kontakt: e-mail: miasteczkomodlitewne@gmail.com
Biuro KSM Diecezji Tarnowskiej
ul.Plac Katedralny 1/1 33-100 Tarnów
Tel. (14) 621-32-18
Oprac. Ewa Biedroń
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.