Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakończenie roku szkolnego

IMG_4921Zakończenie roku szkolnego w dębickich szkołach miejskich27 czerwca ponad 4300 uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów zakończyło rok szkolny 2013/2014. We wszystkich dębickich szkołach odbyły się uroczyste wręczenia świadectw szkolnych oraz dyplomów i nagród rzeczowych.  Z mijającym rokiem szkolnym pożegnali się także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w SP 3 rozpoczęła się na szkolnym boisku o godzinie 8.30. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz znaleźli się w gronie laureatów lub finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.  Specjalne listy gratulacyjne za zaangażowanie w życie szkoły otrzymało także kilkudziesięciu rodziców uczniów dębickiej „trójki”. Po części oficjalnej uczniowie i nauczyciele udali się do swoich klas gdzie miało miejsce wręczenie świadectw szkolnych wszystkim uczniom. Specjalne podziękowanie za trzy lata nauki i wielkie serce okazywane na co dzień złożyli swojej wychowawczyni Dorocie Bogacz uczniowie klasy III A. Każdy z uczniów przygotował własnoręcznie kartę z podziękowaniami dla wychowawczyni. Na kartach, które złożone zostały w piękny album trzecioklasiści zamieścili swoje wspomnienia z najciekawszych wydarzeń z ostatnich 3 lat, podziękowania za wychowanie i naukę oraz  swoje zdjęcia i  rysunki. Po rozdaniu świadectw, pożegnaniu z wychowawcami, kolegami i koleżankami uczniowie oficjalnie rozpoczęli wakacje.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.