Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Awanturowali się na stacji paliw

111111111111111Dębiccy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wraz z innymi osobami sprowokował awanturę na jednej z miejskich stacji paliw. 
Ze wstępnych ustaleń wynika, że w niedzielę nad ranem na stację paliw podjechał samochód osobowy na mieleckich numerach. Jeden z pasażerów poszedł do sklepu. Po chwili do samochodu podeszła grupa mężczyzn. Pod pretekstem dostania papierosów zaczepili znajdujące się w samochodzie osoby. Ponieważ zachowywali sie agresywnie doszło do szamotaniny. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu zdarzenia, zatrzymali jednego z napastników, 23-letniego mieszkańca Dębicy. Po rozmowie z poszkodowanymi funkcjonariusze ustalili, że napastników było kilku. Prowadzone w tej sprawie czynności i zabezpieczony materiał dowodowy, umożliwią ustalenie pozostałych uczestników zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.