Previous
Next
Previous
Next

Pilzno.Nagroda za wiedzę

nagroda-za-wiedzeDwa tygodnie wypoczynku w Muszynie to nagroda dla trzech uczniów Zespołu Szkół w Łękach Górnych, którzy w tym roku uzyskali wysokie wyniki w rywalizacji w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Koszty pobytu sfinansowała Gmina Pilzno.
Od kilku lat uczniowie ZS w Łękach Górnych przygotowywani przez Zofię Ziaję uczestniczą w konkursie wiedzy pożarniczej, zajmując czołowe miejsca w gminie, powiecie, a także w województwie. W tym roku swoją obecność w tej rywalizacji mocno zaznaczyło trzech uczniów, a najlepiej spośród nich wypadł Kacper Bocoń. W eliminacjach zajął I miejsce w gminie i w powiecie, a w etapie wojewódzkim był piąty.
Cała trójka na dwutygodniowym obozie strażackim będzie mogła poszerzać swoją wiedzę i zdobywać kolejne doświadczenia i umiejętności z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.