Previous
Next
Previous
Next

Budowa ulic Wagnera, Łasaka i Kruczej

Krucza (25)W połowie lipca rozpoczęły się prace przy budowie ulic: Wagnera, Łasaka oraz Kruczej. Wartość prac remontowo-budowlanych na tych ulicach wyniesie ponad 1.1 mln złotych.
Na ulicy Wagnera przy której mieści się Szkoła Podstawowa nr 10 oraz prostopadłej do niej ulicy Łasaka rozpoczęte zostały kompleksowe prace budowlane. Wykonana zostanie tam kanalizacja, oświetlenie oraz położonych zostanie ponad 440 metrów bieżących asfaltowej nawierzchni. Całość inwestycji oszacowana została na przeszło 500 tysięcy złotych. 
Prace budowlane trwają także przy ulicy Kruczej oraz sąsiadującej z nią ulicy Pawiej. Na ulicy Kruczej przygotowywana jest podbudowa pod nawierzchnię asfaltową o długości ponad 320 metrów bieżących. Trwają także prace kanalizacyjne na tej ulicy. W dalszej kolejności zostanie tutaj wymienione oświetlenie uliczne. Na sąsiadującej z ulicą Kruczą ulicy Pawiej przygotowany jest teren pod położenie nowego chodnika. Koszt inwestycji na ulicy Kruczej wyniesie 613 tysięcy złotych. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.