Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rajd Rowerowy w 70 rocznicę akcji „Burza”

2222222222222222222222222Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Dębicy z okazji rocznic: 85 lecia działalności lokalnej organizacji czerwonokrzyskiej i 70 – lecia akcji „Burza” organizuje rowerowy rajd turystyczny po Ziemi Dębickiej: „Szlakiem Czerwonego Krzyża w akcji „Burza”
Służba Sanitarna w czasie II wojny światowej wywodziła się z szeregów organizacji czerwonokrzyskiej. Była zabezpieczeniem medycznym w czasie walk partyzanckich. Walczyła bez broni, z opaską Czerwonego Krzyża, ratując zdrowie i życie współtowarzyszy broni.
Celem rajdu jest pokazanie miejsc lokalizacji punktów sanitarnych i szpitali polowych w czasie walk żołnierzy II Zgrupowania Armii Krajowej.
Termin, zbiórka i wyjazd:
23 sierpień 2014 r. – plac sportowy przy ZOZ Dębica – godz. 9.00.
Trasa: Dębica, Latoszyn, Gumniska, Braciejowa, leśniczówka Berdech (przystanek), Kamieniec, Głobikowa (przystanek), Południk, Gębiczyna, Połomia Dolna (przystanek) Południk, polana Kałużówka (przystanek), Braciejowa (zakończenie), Dębica (powrót)
Ze względu na trudności terenowe i tematykę rajdu organizatorzy ograniczają wiek i liczbę uczestników.
Na rajd zapraszamy działaczy i wolontariuszy P C K oraz zwolenników, przyjaciół i sympatyków ruchu czerwonokrzyskiego powyżej 15 lat oraz do liczby 50 uczestników.
Ważne: zabierz ze sobą kask.
W celu ubezpieczenia rajdu, przy zgłoszeniu uczestnictwa, prosimy podać swoje dane osobowe wraz z peselem. Termin zgłoszeń do dnia: 19 sierpnia 2014 r.
pod numer telefonu: 692 281 948.
Organizatorzy rajdu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.