Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Cyklokarpaty – zapraszamy do Jasła

ck_jaslo-430Już w najbliższą niedzielę Jasło gościć będzie rowerzystów z całej Polski startujących w Maratonie Rowerowym Cyklokarpaty.pl.
Cyklokarpaty.pl to wyścigi rowerowe dla amatorów, które odbywają się w południowo – wschodniej Polsce. Jasielski Maraton Rowerowy odbywać się będzie już po raz siódmy, a trzy zróżnicowane trasy pozwalają na zabawę każdemu.
Oprócz wyścigu głównego, który startuje o godzinie 11:00 z terenu przy Małpim Gaju w stronę ulicy Chopina, 3-maja, Kazimierza Wielkiego, Na Kotlinę, organizatorzy, czyli sieć sklepów MPM, Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, Miasto Jasło i MOSiR Jasło przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych.
O godzinie 11:45 swoje umiejętności na torze BMX zaprezentuje Jasielskie Stowarzyszenie Kolarstwa Nowoczesnego oraz Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego. Będzie można nie tylko popatrzeć jak trenują mistrzowie Polski, ale również aktywnie wziąć udział w zabawie na udostępnionych rowerach BMX.
Zabawy i konkursy przygotowali również klubowicze Akademi Piłkarskiej, Sekcji Judo UKS MOSiR Jasło, Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego i Park Wodny z Krakowa – nagrodami w konkursach będą między innymi słodkości przygotowane przez producenta słodyczy Astra.
O godzinie 14:00 na trasach przyległych do Małpiego Gaju startują bezpłatne zawody rowerowe XC dla dzieci. Zgłoszenia od godziny 10:00 przyjmowane będą w żółtym namiocie Banku BGŻ. Każde dziecko podczas dekoracji otrzyma medal i upominek.
Dodatkowo Bank BGŻ organizuje konkurs, w którym do wygrania jest dziecięcy rower Kellys Marc 5.
Wszyscy chętni będą mogli również skorzystać z promocyjnej oferty serwisowej sklepu Magura Sport, który na terenie miasteczka zawodów ustawi namiot serwisowy. Oferta ważna jest również przed i po zawodach w sklepie mieszczącym się przy ulicy Krasińskiego 13.
Zapraszamy wszystkich nie tylko do kibicowania zawodnikom, ale również do startu w Maratonie i zawodach dla dzieci. Szczegóły znajdują się na stronie www.cyklokarpaty.pl/jaslo
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.