Previous
Next

Zjazdy hulajnogą górską dla każdego

11111111111111111Na stoku w Stobiernej, dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki w godzinach od 8.00 do 13.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił w zjazdach na hulajnogach górskich na stoku w Stobiernej. Dla chętnych wyznaczone zostały dwie trasy. Pierwsza dla początkujących mająca ok 70 metrów długości usytuowana na łagodnej części stoku oraz druga dla osób zaawansowanych mająca ok 300 metrów długości i przebiegająca częścią stromą. Wstępnych wskazówek udziela instruktor sportu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z hulajnogi wyłącznie w obecności i za zgodą prawnego opiekuna.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.