Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Gągała będzie kandydował na burmistrza Dębicy z „Alternatywy”

S0042008Obecny wiceburmistrz Jerzy Gągała będzie kandydatem Stowarzyszenia Alternatywa na burmistrza Dębicy. – Ja wycofałem swoją kandydaturę i popieram Jerzego Gągałę – mówi Zenon Trojan, prezes Stowarzyszenia. Jeśli kandydatura Gągały dojdzie do skutku będzie konkurował w wyborach z Mariuszem Trojanem, który najprawdopodobniej będzie kandydatem PiS i Wspólnoty Ziemia Dębicka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.