Previous
Next
Previous
Next

Wśród ofiar wypadku pod Dreznem są osoby z Dębicy.

PolicjaWśród ofiar tragicznego wypadku pod Dreznem jest sześć osób z Podkarpacia, w tym trzy z Dębicy. Gazeta Wyborcza informuje, że ofiary z Dębicy to mężczyźni. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w wśród ofiar mogła znajdować się też jedna kobieta.
Bliższe informacje na temat ofiar wypadków można uzyskać pod numerami telefonów: 801 22 33 44 oraz +48 77 443 44 44. Te numery uruchomiła firma do której należał autokar. Podróżowało nim 65 pasażerów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.