Nowe alejki w parku W. Skarbka- Borowskiego

1Ponad 200 tysięcy złotych przeznaczyły władze miejskie Dębicy na remont alejek w Parku im. Władysława Skarbka – Borowskiego. W parku zostało zamontowanych także 10 nowych ławek i koszy na śmieci oraz powstało miejsce rekreacyjne z którego mogą korzystać rodzice z małymi dziećmi.
W ramach przeprowadzonych prac nowe nawierzchnie asfaltowe zostały położone na kilku głównych, najbardziej zniszczonych alejkach w parku. W parku powstało także miejsce rekreacji w którym czas mogą spędzać rodzice z dziećmi.
„W ciągu kilku tygodni na przełomie maja i czerwca wyremontowanych zostało około 1200 metrów bieżących alejek w parku. Zakupione i zamontowane zostały także nowe ławki i kosze na śmieci” – mówi Dariusz Lula z Wydziału Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Dębicy.
Podczas prac w parku przeprowadzono także roboty związane z umocnieniem rowów oraz uzupełnieniem ziemi na brzegach tych rowów. „Podczas prac rowy zostały oczyszczone , poszerzone i zabezpieczone specjalnymi betonowymi płytami zapobiegającymi osuwaniu się ziemi. Koszt tej inwestycji wyniósł około 40 tysięcy złotych” – mówi Jerzy Gągała , zastępca burmistrza Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.