Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Piękna hortensja obok Ratusza

Zdjęcie0342Piękny krzak hortensji rośnie obok dębickiego Ratusza, w pobliżu figury św. Jadwigi. Krzew posiada tak okazałe kwiatostany, że gałęzie łamią się pod ich ciężarem. Niestety, nie znamy nazwy odmiany tej rośliny. Hortensja słynie z tego, że występuje w wielu odmianach kolorystycznych – od białej do czerwonej i niebieskich. Znane są również odmiany o kwiatach zielonych. To, obok Ratusza ma piękną białą barwę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.