Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Dulcza przekroczyła stan alarmowy, Wisłoka w Skurowej przekroczyła stan ostrzegawczy

IMG_3366Wskutek intensywnych opadów deszczu przybierają rzeki w naszym regionie. Stan alarmowy przekroczony został na rzece Dulczy.  Poziom wody wynosi tam już 300 cm i jest o 2 cm wyższy od stanu alarmowego. Z prognoz wynika, że opady mają ustać, ale warto monitorować sytuacje ze względów bezpieczeństwa.
Poziom ostrzegawczy przekroczyła Wisłoka w Skurowej. Obecnie wynosi on prawie 250 cm i wciąż rośnie. W Jaśle Wisłoka przekroczyła stan alarmowy. Tam ogłoszono stan alarmowy. W mieście doszło do licznych podtopień.
Wciąż rośnie poziom wody na Grabiniance, ale nie przekroczył on jeszcze stanu ostrzegawczego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.