Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Roman Ciszek. Naszym kandydatem na burmistrza może być Jarosław Śliwa, ale na pewno nie będzie Mariusz Szewczyk

IMG_0727Szef dębickich struktur PO Roman Ciszek nie mówi otwarcie kto będzie kandydatem PO na burmistrza Dębicy. – Może to być Jarosław Śliwa, ale na pewno nie będzie to Mariusz Szewczyk – mówi Ciszek.
Ciszek zapowiada, że kandydat na burmistrza którego wskaże PO niekoniecznie musi być członkiem PO.
Możemy kogoś poprzeć, nie jest przecież powiedziane, że musimy wystawić kandydata – mówi Ciszek.  Na pewno osobą, którą popieramy nie będzie Mariusz Szewczyk. Ale Jarosław Śliwa ma pełne kwalifikacje, aby być burmistrzem – uważa Ciszek.
Szewczyk był poprzednikiem Ciszka na stanowisku przewodniczącego PO w powiecie dębickim. Pełnił też funkcję burmistrza Dębicy po tym jak stanowiska tego zrzekł się burmistrz Paweł Wolicki.
Jarosław Śliwa jest obecnie radnym w Radzie Miasta Dębicy. Pracuje w starostwie powiatowym, ale od kilku miesięcy przebywa na urlopie tacierzyńskim.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.