Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rowerowa pielgrzymka brzosteckich przedsiębiorców do Wilna

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaW sobotę 5 lipca po porannej Mszy świętej wyruszyła czwarta już pielgrzymka rowerowa brzosteckich przedsiębiorców. Tym razem Panowie postawili wysoko poprzeczkę, bo planują w ciągu sześciu dni dotrzeć do Sanktuarium Ostrobramskiego w Wilnie. Cała trasa wynosi około 1000 km, a ostatni etap 186 km. Uczestnicy twierdzą, że będzie trudno, ale dadzą sobie radę.

Rowerowe pielgrzymki rozpoczęli od Częstochowy, później byli w Licheniu, a w ubiegłym roku w Kodniu.

 źródło.www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.